Code: M01/24

Projekt Palma

Obytný komplex v Tomas Rullan

Nový rezidenční komplex o rozloze 7 000 m2 ve čtvrti La Soledad v Palma de Mallorca se nachází v blízkosti dálnice MA-20.

Dvoudílný projekt vytváří uvnitř bloku prostornou zahradní plochu. Tento prostor o rozloze téměř 2000 m2 se soukromými zahradami a náměstími bude ideálním místem pro trávení volného času a sportovní aktivity. K dispozici bude také solárium, dětský bazén a 25 metrů dlouhý bazén pro dospělé.

Dvě části budovy jsou rozděleny do 6 schodišť. Schody 1 a 2 jsou v prvním svazku, zatímco schody 3, 4, 5 a 6 jsou zahrnuty ve svazku 2. Přístup na každé schodiště je přes velké nádvoří.

V přízemí jsou nebytové prostory o výměře cca 100 m2, 4 jednopokojové a 10 dvoupokojových, všechny s vlastními terasami 15 m2.

V prvním patře bude umístěno 6 jednopokojových bytů a 12 dvoupokojových bytů, všechny s krytou terasou 7 m2. Druhé patro je konstruováno stejným způsobem jako první patro.

V suterénu, který je přirozeně větraný 4 upravenými dvory se stromy, je 78 parkovacích míst, 51 soukromých skladů a 1 společný sklad.

Stáhněte si PDF Popis projektu

Vzhled interiéru

Byty se vyznačují tím, že na všechny navazuje prostorný venkovní prostor s terasami a balkony. Spolu se středomořským klimatem se tyto venkovní prostory stávají srdcem domu a zvou k lenošení.

Interiér apartmánů je udržován jednoduchý a teplý. Neutrální barvy odkazují na materiály a tóny tradiční středomořské architektury. Ty vytvářejí uvolněnou a příjemnou atmosféru, která je zároveň nadčasová. Při výběru materiálů se dbalo i na výběr povrchů, které se snadno čistí.