O nás

Martin Čech

Jednatel

Mobil: +420 775 001 972

E-mail: info@reality-cech.cz

Petra Čechová

Ředitelka

Mobil: +420 774 289 205

E-mail: info@reality-cech.cz

Máte zájem o koupi, prodej nebo pronájem rodinného domu, bytu, chaty, pozemku nebo komerční nemovitosti a nemáte všeobecně dobré zkušenosti s realitními kancelářemi a jejich praktikami? Setkali jste se již s neprofesionálním a neseriózním přístupem a jednáním ze strany realitních makléřů? Nechcete se upisovat a zavazovat k exkluzivním a nevýhodným smlouvám? Máte stejné negativní osobní zkušenosti jako já, které mě po mnoha letech v zahraničním obchodě přiměly ke změně oboru?

Pokud si odpovídáte stejně jako já "ano", tak Vás mohu teď s jistotou ubezpečit, že jste tu správně. Po mých mnohaletých manažerských zkušenostech ze zahraničí a v zahraničním obchodě, bych rád vnesl do obchodu s realitami slušnost, serioznost, férovost, důvěru, jistotu a bezpečí po celou dobu obchodní transakce.V oboru ve kterém jsem se léta pohyboval platí a má mnohem větší váhu "podání ruky" nebo "gentlemanská dohoda", před podepsáním vlastní smlouvy. Proto bych rád vztah mezi "klientem" a "zprostředkovatelem" povznesl na stejnou úroveň i v oblasti realit.

To vše, jsou dost pádné důvody a závazky na to, abych spolupracoval jen s prověřenými a seriozními partnery. Pokud se rozhodnete, abych Vás provázel realitním obchodem, udělám vše pro Vaši plnou spokojenost a důvěru, kterou jste do mě vložili.

Naše kancelář se zabývá nejen zprostředkováním prodeje, koupě nebo pronájmem nemovitostí, ale samozřejmě poskytuje i široké právní a finanční poradenství v oblasti realit. Díky zkušenostem a orientaci na realitním trhu jsme schopni prodat Vaši nemovitost v bezkonkurenčně nejkratším čase za nejvyšší možnou tržní cenu.

Zajištujeme pro klienta tyto služby:

- zprostředkování prodeje, koupě a pronájmu nemovitostí (rodinné domy, byty, chaty, pozemky, komerční objekty a.j.)

- zajištění veškerých právních služeb (rezervační a kupní smlouvy, smlouvy o úschově, úschova, návrhy na vklad do Katastru nemovitostí, ověřování podpisů a.j.)

- zprostředkování a poradenství v oblasti hypotečních úvěrů

- zajištění znaleckých posudků,odhadů nemovitostí

- zajištění energetických štítků

- zprostředkování stěhovací a úklidové služby

- zprostředkování veškerého pojištění (majetkové, životní a.j.)

- zprostředkování bankovních i nebankovních úvěrů (ručení možné nemovitým i movitým majetkem )

-výkup nemovitostí

Přesvědčte se sami, že se dá dělat realitní obchod i seriozně, bezpečně, s humorem a v přátelské atmosféře!

Těším se na spolupráci s Vámi!

S úctou

Martin ČechObchodní partneři