Code: M05/24

Olivová farma Mallorca

Zajímavá obchodní a investiční příležitost pro Investory, obchodní skupiny a obchodníky

Speciální nabídka !


Ve výhradním zastoupení klienta Vám nabízíme k prodeji vyjímečnou a jedinečnou nemovitost na španělském ostrově Mallorca v lokalitě Sencelles .

Sencelles se nachází v centru ostrova Mallorca, cca 30 km od hlavního města Palma de Mallorca. Kromě toho je Sencelles známý svými sonadory a výrobci xeremií, což je typický nástroj z Mallorky, který doprovází oblíbené melodie.

Předmětem prodeje je rustikální moderní stavba venkovského domu z roku 2003 ,

objekt se nachází na pozemku o celkové výměře 174 170 m2 a s licencovanou výrobnou a skladem ( 90m2) olivového oleje.

Dispozice domu

- zastavěná dvě patra ( 202 m2 ) s možností rozšíření až na 550 m2 dle povolení

- vnitřní prostory domu jsou obloženy kamenem a masivním dřevem

- tři ložnice , dvě koupelny ( možnost dokončení další koupelny )

Dům disponuje venkovní krytou terasou , vestavěnou verandou a krásnou udržovanou zahradou s malým sadem, ovocnými stromy a palmami , růžovými keři atd. Najdeme zde i okrasné jezírko a prostor pro zhotovení bazénu.

Přímo k domu z přírodního kamene vede impozantní příjezdová cesta lemovaná starými amforami s olivovým olejem. V přední části se nachází velkolepý olivovník , starý cca 1500 let , který zaujme každého návštěvníka tohoto panství.

Na pozemku dále najdeme sklad ( 90m2 ) s nakládací rampou a sklad certifikovaný MZ a sloužící ke skladování strojů a oleje . Prodej zahrnuje i různé stroje ( traktor, kultivátor, atomizér, drtič atd... )

Výrobna oleje

- mechanizovaná výroba olivového oleje se dvěma vlastními značkami exkluzivního BIO oleje registrovanými po celé Evropě

-výroba má průmyslové osvětlení 220 a 380 kW, odběr vzorků vody 40 000 litrů za hodinu a automatizované podzemní kapkové zavlažování.

Co se týče produkce, je mnohem kvalitnější s ekologickou značkou a 10 soutěžemi se zlatými i stříbrnými cenami po celém světě ( Čína, Japonsko, USA atd. ) několik let po sobě.

OCHRANNÉ ZNÁMKY

OLI DES PLA

Olej Oli des Pla, odrůdy picual, byl uznán pro svou nejvyšší kvalitu s pečetí Denominace původu z Mallorky. V průběhu let byla příchuť tohoto extra panenského oleje oceněna zlatou medailí na soutěži japonských olivových olejů v roce 2014 se zlatými i stříbrnými medailemi na seznamu a 13. ročníku China International Olive Oil Fair Global Olive Oil Competition a zlatou medaili v prestižní soutěži TerraOlivo 2016, soutěži s největším počtem prezentovaných a analyzovaných vzorků z východního Středomoří a Asie a pořádané v Izraeli. V posledních letech také získal zlatou medaili na soutěži Olivinus 2016 v Argentině a zlatou medaili Prestige na TerraOlivo 2017, přičemž jeho obalový desing byl oceněn ve stejné soutěži.

SAVANTRY

Savantry olej ze stejné odrůdy jako jeho bratr Oli des Pla se řídí stejnými kvalitativními kroky jak v procesech, tak ve finálním produktu, přičemž si zachovává stejné vlastnosti jako extra panenský olej nejvyšší kvality. Z tohoto důvodu byl také uznán s označením původu Mallorca. Mezi její ocenění patří zlatá medaile v soutěži TerraOlivo 2016 konané v Izraeli, ceny Prestigio Gold a Desing & Packaging v soutěži Olivinus 2016 konané v Argentině. V roce 2017 získal stříbrnou medaili na jedné z nejprestižnějších mezinárodních soutěží, NYIOOC v New Yorku a cenu Prestige Gold na TerraOlivo 2017, která byla také oceněna za desing obalu.


Tel.: 00420 775 001 972
Cena: více informací jen pro vážné zájemce a pouze při osobním jednání v ČR (cenu nesdělujeme po telefonu)