REALITY - ČECH s.r.o. : Mezi naše spokojené klienty patří i hokejista Lukáš Nedvídek, útočník a kapitán SK HORÁCKÁ SLAVIA TŘEBÍČ

12.11.2020

Je pro nás velkou ctí, že mezi mnohé naše spokojené klienty v realitní kanceláři REALITY - ČECH s.r.o. (www.reality-cech.cz) patří i hokejista,opora SK HORÁCKÁ SLAVIA TŘEBÍČ (www.hstrebic.cz) , útočník, kapitán mužstva a nejlepší " Sportovec Třebíčska za r. 2019" Lukáš Nedvídek.

O násOd vzniku kanceláře poskytujeme našim klientům kvalitní služby založené zejména na osobním přístupu k zákazníkům a zkušenostech z oboru. Úspěšně hledáme individuální řešení i u složitějších nebo méně obvyklých obchodních případů. Specializujeme se též na prodeje, koupě a pronájmy komerčních objektů ( hotely, restaurace, obchody, obch.podíly ve firmách, firmy, developerské projekty a.j. ) a V.I.P. zákazníky dle jejich požadavků. Naše kancelář si díky výsledkům své práce zaslouženě získává důvěru a přízeň klientů. Chcete-li být v obchodu s nemovitostmi úspěšní, neváhejte a kontaktujte nás. Uspokojíme veškeré Vaše potřeby a poskytneme řešení se zárukami. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Lukáš Nedvídek :

" S REALITY - ČECH s.r.o. a panem Martinem Čechem mám velice dobré osobní zkušenosti při hledání vhodného bydlení. Vyšel mi ve všem maximálně vstříc a našel mi byt dle mých představ.

Pokud i Vy hledáte nemovitost (koupě/prodej/pronájem) tak i Vám doporučuji REALITY - ČECH s.r.o. pro jejich osobní přístup, serioznost a vstřícnost".

Lukáš Nedvídek # 9

Přejeme za REALITY - ČECH s.r.o. Lukášovi hezké bydlení a zároveň jemu i celému hokejovému klubu SK HORÁCKÁ SLAVIA TŘEBÍČ pevné zdraví, brzký návrat na ligová kluziště a hodně sportovních úspěchů!

REALITY - ČECH s.r.o. hrdý partner SK HORÁCKÁ SLAVIA TŘEBÍČ

Martin Čech

jednatel REALITY - ČECH s.r.o.